Technologie

Zabiegi medycyny estetycznej stale zyskują coraz większą popularność. Rozwój nowych technologii, wdrażanie innowacyjnych preparatów i metod leczenia popartych wieloletnim doświadczeniem pracujących w Naszej Klinice lekarzy dają możliwość zastosowania optymalnych, personalizowanych procedur anty-aging dla każdego Pacjenta. Szeroka oferta dostępnych zabiegów z pewnością pozwoli na wybór właściwej opcji terapeutycznej dającej pełne zadowolenie Pacjenta i wykonującego ten zabieg lekarza.

SONOQUEEN HIFU

SONOQUEEN HIFU to nowoczesne urządzenie skonstruowane specjalnie do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ujędrniania ciała. Zabieg opiera się na technologii HIFU, czyli fali ultradźwiękowej wysokiej częstotliwości, która ma za zadanie intensywnie oddziaływać na tkankę tłuszczową znajdującą się tuż pod skorą oraz na samą skórę. Dzięki tak szerokiemu działaniu zabieg ten umożliwia uzyskanie efektu wielowymiarowego modelowania i ujędrniania tkanek.

Fala ultradźwiękowa wykorzystywana w SONOQUEEN HIFU wnika we wszystkie warstwy skóry, tkankę tłuszczową oraz powięź mięśniową, co stanowi o wyjątkowości tego zabiegu w dziedzinie wszechstronnej regeneracji na tak wielu różnych poziomach jednocześnie. 

SONOQUEEN HIFU to urządzenie posiadające wiele równych końcówek, dzięki czemu istnieje możliwość precyzyjnego opracowania tkanek w delikatnych okolicach oczu. 

Zabieg najlepsze rezultaty przynosi zwykle po 2-3 zabiegach wykonywanych co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po przeprowadzeniu zabiegu, następnie wraz z upływem czasu dochodzi do wzmocnienia rezultatów.

Wskazania do zabiegu:

– utrata jędrności i elastyczności skóry
– spadek witalności skóry
– zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu
– wiotkość skóry
– opadnięty owal twarzy
– cellulit, rozstępy, wiotka skóra ciała
– nierównomierny koloryt skóry
– oznaki starzenia delikatnych okolic oczu i ust

 
Zalety zabiegu:

– zabieg jest bezinwazyjny
– wysokie bezpieczeństwo
– nie wymaga znieczulenia
– nie pozostawia widocznych śladów
– zabieg można wykonać dyskretnie w przerwie na lunch
– nie wymaga okresu rekonwalescencji
– długotrwały efekt

 
Przeciwwskazania do zabiegu:

– ciąża i okres karmienia piersią
– choroby nowotworowe
– przerwana ciągłość skóry w miejscu poddawanym terapii
– stany zapalne w miejscu poddawanym terapii