Technologie

Zabiegi medycyny estetycznej stale zyskują coraz większą popularność. Rozwój nowych technologii, wdrażanie innowacyjnych preparatów i metod leczenia popartych wieloletnim doświadczeniem pracujących w Naszej Klinice lekarzy dają możliwość zastosowania optymalnych, personalizowanych procedur anty-aging dla każdego Pacjenta. Szeroka oferta dostępnych zabiegów z pewnością pozwoli na wybór właściwej opcji terapeutycznej dającej pełne zadowolenie Pacjenta i wykonującego ten zabieg lekarza.

Oczyszczanie wodorowe

Wodorowe oczyszczanie twarzy to zabieg, który opiera się na wtłaczaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru pod dużym ciśnieniem. Kiedy cząsteczki wodoru trafią w głębokie struktury Twojej skóry rozpoczynają intensywną pracę. Towarzyszy temu zjawisko elektroporacji, czyli doprowadzenie do odwracalnego mikrouszkodzenia błony komórkowej). Dzięki temu tworzą one mikrokanały w skórze, które pomagają w przedostaniu się w głąb skóry substancji aktywnych.
 
Oczyszczanie wodorowe twarzy składa się zatem z 4 etapów:
 
Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy rozpoczyna się od mikrodermabrazji diamentowej, która pozwala usunąć martwy naskórek, resztki makijażu oraz inne zanieczyszczenia.
 
W drugim etapie dogłębnego oczyszczenia wodorem, zostaje on wprowadzany do głębokich struktur skóry.
 
W trzecim etapie zachodzi zjawisko elektroporacji i wprowadzenie kwasu hialuronowego pod skórę.
 
Na sam koniec wykonywany jest delikatny masaż twarzy, który sprzyja jeszcze lepszemu wchłanianiu sie preparatów.
 
Jakie są wskazania do wodorowego oczyszczania twarzy.
Zabiegi wodorowe przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku i problemami skóry. Zabieg świetnie sprawdza się w przypadku:
  • zmęczonej skóry,
  • odwodnionej skóry,
  • starzenia się skóry,
  • cery trądzikowej,
  • cery naczynkowej,
  • skóry wymagającej intensywnego oczyszczenia!