Maciej Łabuz

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej zaś w 2021 r. otworzyłem specjalizację z chirurgii onkologicznej.

W latach 2014-2019 byłem pracownikiem Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego w Rzeszowie. Następnie od 2019 r. rozpocząłem pracę w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie gdzie nadal pracuję.

Zajmuję się chirurgicznym leczeniem schorzeń onkologicznych takich jak łagodne i złośliwe nowotwory skóry, tkanek miękkich, piersi i przewodu pokarmowego oraz chorób z zakresu szeroko pojętej chirurgii ogólnej w tym chirurgią podologiczną, zabiegami w zakresie układu żylnego kończyn dolnych oraz leczeniem ran ostrych i przewlekłych.

W swojej pracy opieram się na aktualnej wiedzy medycznej oraz wykorzystuję techniki minimalnie inwazyjne i procedury z zakresu chirurgii plastycznej.

Swoją wiedzę i umiejętności doskonalę uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych z chirurgii ogólnej i onkologicznej.